Çekmeköy Su Tesisatçısı

Çekmeköy su tesisatçısı, su tesisatıyla ilgili problemlerinizi bekletmeden en kısa sürede çözün firmanın adıdır. Eski binalarda da yeni binalarda da rastlanabilen su tesisatı sorunu, firmamız tarafından son teknolojik cihazlar yardımıyla kırmadan ve etrafı kirletmeden çözülebilmektedir. Çekmeköy su tesisatçısı, Çekmeköy civarında oturanların her türlü tesisat problemini çözmek için hızlı ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Su Tesisatı proje çizimi, Sıhhi Su Tesisatı işlemleri, Su Kaçağı tespiti, su tesisat tamiri, su basıncı sorunu, pis koku çözümü, su tesisat basınç düşürücü takma, su sayacı tamiri, tıkalı lavabo açma, kalorifer ve petek temizliği, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, Çekmeköy su tesisatçısının yaptığı işlemlerden bazılarıdır.

Çekmeköy Su Tesisatçısı
Çekmeköy Su Tesisatçısı

Su Tesisat nasıl yapılır?

Su tesisatı yapmak için öncelikle bir projelendirme çalışması yapılmalıdır. Bu projelendirme çalışmasında gelen ve giden sistemleri ve tesisat boruları üzerinde özenli bir çalışma yapılmalıdır. Çekmeköy su tesisatçısı, su tesisatı yapma konusundauzman bir firmadır. Son teknolojiyi kullanan deneyimli bir ekiple çalışan Çekmeköy su tesisatçısı firmamız, su tesisatı nasıl yapılır? gibi sorularınıza en doğru cevabı bulacağınız firmadır.

Su getirme sistemi:

Suyun binaya getirilmesi için kurulan sistemdir. Binaya getirilecek suyun doğru miktarda, uygun akış hızı, basınç ve sıcaklığa sahip olarak getirilmesini sağlayan bu sistem, Çekmeköy su tesisat firmamız tarafından başarılı bir şekilde kurulmaktadır. Su getirme sisteminde bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri su getirme sisteminde boruların nasıl olması gerektiğidir. Çekmeköy su tesisatçısı firmamız, soğuk su tesisatında Poliütilen, polietilen, ploivinil klorür ve klorlanmış polivinil klorür borular; sıcak tesisatında ise sadece PB ve CPVC borular kullanmaya özen gösterir.

Pissu drenaj sistemi:

Atıkların hızlı ve hatasız bir şekilde tahliye edilmesini sağlayan sistemdir. Çekmeköy su tesisatçısı, Pissu drenaj sistemi konusunda da uzman bir firmadır. Pissu drenaj sisteminde önemli olan atıkların en kısa sürede atılmasını sağlamaktır. Pi su drenaj sisteminde bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri pis su drenaj sisteminde boruların nasıl olması gerektiğidir. Çekmeköy su tesisatçısı firmamız,dökme demir borular, polivinil klorür (PVC) ve akronitril bütadien stiren gibi plastik borular kullanmaya özen gösteren bir firmadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır?

Su kaçağı tespiti yapmak eskiden oldukça zahmetli bir işken günümüzde teknoloji sayesinde çok kolay, hızlı ve temiz bir hal almıştır. Çekmeköy su tesisatçısı, su kaçağı tespiti ve tamirinde en hızlı ve profesyonel hizmeti vermektedir.

Su kaçağı tespiti için suyun izlediği yolu takip edip kaynağı bulmak gerekmektedir. Bu da suyun sızma hızı düşünüldüğünde oldukça zor bir işlemdir. İşte Çekmeköy su tesisatçısı termal kamera sistemiyle ve robot cihazlar vasıtasıyla kaçağın kaynağını bulup yıkmadan su kaçağı tamiri yapan bir firmadır.

Çekmeköy Su Tesisatçısı
Çekmeköy Su Tesisatçısı

Su Tesisat Tamiri

Su tesisatı olmadık zamanlarda sorun çıkartabilmektedir. Bunda su tesisatı yapımında kullanılan malzemenin kalitesiz oluşu, yanlış bağlantı yapılması ya da kullanım kaynaklı aşınmalar etkili olmaktadır. İşte Çekmeköy su tesisatçısı, su tesisat sorunlarının kaynağını bulup su tesisatı tamiri yapan uzman bir firmadır.

Su tesisatı tamiri, tesisattaki sorunun kaynağı bulunmadan yapılacak bir işlem değildir. Su kaçağı, tıkanma, basınç gibi pek çok sebebi olan su tesisatı problemlerinin çözümünde Çekmeköy su tesisatçı firmamız son teknolojiden yararlanarak profesyonel bir kadroyla hizmet vermektedir.

Su tesisat tamiri nasıl yapılır?

Su tesisatı tamirinde önemli olan sorunun neden kaynaklandığını bilmektir. Eğer sorun su sızıntısı yüzündense Çekmeköy su tesisatçısı, duvar içerisinde bulunan su tesisatındaki kaçağın yerini teknolojinin de yardımıyla nokta atışı tespit edebilmektir. Bunu yaparken de termal kamera sistemi, robot cihazlar ve sesleri algılayan aletlerle çalışmaktadır. Kaynak bu kadar kolay bulunduktan sonra, sadece sızıntının olduğu yerde uygulama yapılacağı için evinizin her yeri yıkılmadan sorun çözülmektedir.

Çekmeköy su tesisatçısı, kameralı su kaçağı tespiti ile alttan ısıtmalı tesisatlarda, su depolarında, ev ve iş yerlerinin banyo, mutfak, tuvalet gibi yerlerinde sadece arızalı noktayı sökerek işlem yapmaktadır.

Su Basıncı Sorunu

Su basıncı sorunu sık rastlanan bir su tesisatı sorunudur. Şebeke suyunun konutlara olması gereken basınçlarda girmesini sağlayan Çekmeköy su tesisatçısı, bu sayede su basıncı problemlerini çözmektedir.

Çekmeköy su tesisatçısı olarak bize en çok sorulardan biri mutfak musluğunun debisi kaç olmalıdır? Sorusudur. Bu konuda ideal rakamlar, 9 ila 15 litre/dakika (1/dak) aralığıdır. Aynı şekilde banyo lavabosu musluğunun debisi 4 ila 6 (1/dak) arasında; duşa kabin musluğunun debisi, 9 ila 15 (1/dak) arasında olmalıdır. Atık su için de ölçü def veya şas aygıtının debisidir. Bu debi ne denli büyük olursa gereken su miktarı o denli azalacaktır.

Su basıncı sorunlarından biri de su tesisatı basınç düşürücü talepleridir. Su tesisatı basınç düşürücüler, olası su taşkınlarının önüne geçmek için alınan bir önlemdir. Çekmeköy su tesisatçısı firmamız, su tesisatı basınç düşürücü taleplerinizde de yanınızdadır. Hızlı, profesyonel ve mükemmel hizmetimizle, her türlü tesisat sorununuz gibi su basınç problemlerinde de sizinleyiz.

Pis koku sebepleri

Yaşam alanlarındaki pis kokular oldukça rahatsız edicidir. Rahatsız ediciliğin yanında bu kokuların kaynaklarının sağlık açısından riskleri düşünüldüğünde evimde pis bir lağım kokusu var diyenlerin acil çözüm araması gerekmektedir.

Evlerde ya da diğer yaşam alanlarında pis kokuların pek çok sebebi olabilmektedir. En büyük sebep de gider tıkanıkları olarak bilinmektedir. Bu sebeple giderler üzerinde tıkanıklığın kaynağına dair bir çalışma yapılması gerekmektedir. Bu da kendi başımıza yapabileceğimiz bir iş değildir. Muhakkak uzman desteği alınmalıdır. Tıkanıklığın kaynağı bina içinde ya da bina dışında olabilir. Bu yüzden Çekmeköy su tesisatçısı firmamız gerektiğinde bina dışı rögarlar üzerinde de bir tıkanıklık araştırma çalışması yapmaktadır.

Çekmeköy su tesisatçısı, gider tıkanıklıklarını kameralı sistemlerle bulup evde pis koku sorununuzu temelinden çözen bir su tesisatı firmasıdır.

Evde lağım kokusu hasta eder mi? Sorusu da en çok merak edilen konulardan biridir. Lağım kokusu muhakkak mikro organizmalardan kaynaklanır ve bu durum da çok sağlıklı değildir. Bu açıdan bir an önce Çekmeköy su tesisatı firmamızı arayıp kötü kokulardan sonsuza kadar kurtulmalısınız. Temiz hava, temiz kokular ve sağlığınız bizim için değerlidir.

Gider tıkanıklığı açma, hem evimizin hem de bizim sağlığımız açısından önemli ve elzemdir. Bu yüzden bir an önce Çekmeköy su tesisatı firmamızla iletişime geçmeniz en sağlıklı seçim olacaktır.

Su Sayacı Nedir?

Su sayacı su kullanım değerlerini gösteren ve bunun ücretlendirmesini sağlayan cihazlardır. Su sayaçları kullanılan su miktarını metre küp cinsinden verir. Bu sayede hem siz hem de yetkililer su kullanım ücreti üzerinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Dünyada farklı türlerde su sayaçları vardır ve ülkelerin su sayaçları seçimi ortak bir kanaldan yapılır. Bu yüzden su sayaçlarında bir standart vardır.

Su sayaçları zaman zaman arızalanabilmektedir. Su faturam fazla geldi ne yapabilirim? Sorusunda öncelikle su sayacı kontrolü yaptırmanız yerinde olacaktır. Çekmeköy su tesisatı firmamız, su sayacı tamir ve bakımlarında en iyi hizmeti vermektedir. Olası su kaçaklarını da önleyebilmeniz ve su faturanızın daha az gelmesi için Çekmeköy su tesisatı firmamızla iletişime geçin.

Tıkalı Lavabo açma

Tıkanmış bir lavabo hepimizin korkulu rüyasıdır. Genellikle kullanım hatasından kaynaklanan bu sorun bazen de daha büyük bir sorunun habercisi olabilmektedir. Dairede yaşanan bu sorunun kısa bir süre içinde apartman için bir sorun haline dönüşebileceği düşünüldüğünde tıkalı lavabo sorununu sık sık yaşayanların bir an önce Çekmeköy su tesisatı firmamızla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Lavabo tıkanıklığının nedenleri

  • Yemek artıklarını lavaboya dökmek
  • Sebzeleri yıkarken lavabo süzgeci kullanmamak
  • Yağlı bulaşıkları direkt lavaboya dökmek
  • Borularla ilgili sorunlar
  • Su giderinin çökmesi

Kalorifer ve Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, hem kaloriferin daha randımanlı çalışması hem de düşük fatura için gerekli bir uygulamadır. Eğer siz de daha düşük faturayla daha çok ısınmak istiyorsanız Çekmeköy su tesisatı firmamızı arayın. Kısa sürede, etrafı kirletmeden kalorifer ve petek temizliğinizi yapalım. 2 yıl boyunca rahat edin.

Pimaş Tıkanıklığı açma

Pimaş borularının tıkanması, ciddi bir su tesisat problemidir. Pimaş borularını etrafa çok zarar vermeden açan Çekmeköy su tesisatı firmamız, kısa sürede ve profesyonel olarak pimaş tıkanıklığı açma konusunda uzmandır.

Bir çeşit gider tıkanıklığı olan pimaş tıkanıklığı, tamir edilmediğinde sizin ve etrafınızdakilerin sağlığı için ciddi bir problem oluşturacaktır. Alt komşunuzdan sürekli şikayet duymak istemiyorsanız Çekmeköy su tesisatı firmamızı hemen arayın.

Yorum yapın

Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Tüm İlçelerine Haftanın Her günü 7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Sıhhi Tesisatcı

Kameralı Su tesisatçısı

Teknoloji muhteşem bir şey. Öyle ki günümüzde her alanda olduğu gibi İstanbul sıhhi su tesisatçısının işlerini de kolaylaştırmakta. Eskiden saatler süren işlemler, teknolojik gelişmeler sayesinde daha kısa bir zamanda ve daha temiz çalışılarak gerçekleştirilmekte. Özellikle ev hanımlarının kabusu olan tıkanıklık açma konusunda teknolojik imkanlar işleri daha kolay yola sokmakta.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? konusunda uzman bir İstanbul su tesisatçısı olarak bilgi vermenin doğru olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi kaleme almak istedik.

SU TESİSAT NASIL YAPILIR

Su Tesisat Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını çoğumuz merak ederiz. Binaya nasıl su geliyor ve binadan atık su nasıl dışarı gidiyor?

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, tıkanan giderlerin açılması anlamına gelen ve ciddi sağlık sorunlarından sizi kurtarabilecek bir işleme verilen addır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş nedir bunun üzerinde durmak gerekir. Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru sistemine verilen addır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo açma konusunda uzman bir firma olan İstanbul su tesisatçısı olarak tıkalı lavabo nasıl açılır? Konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, kalorifer peteklerinin içinin yıkanması, pisliklerden ve tıkanıklıklardan arındırılması anlamına gelmektedir.