Ümraniye Su Tesisatçısı

Ümraniye su tesisatçısı, Ümraniye çevresinde ikamet edenlerin su tesisatı ile ilgili sorunlarına çözüm bulan firmamıza verilen addır. Su tesisatını sıfırdan kurma, su tesisatı yenileme ya da su tesisatı ile ilgili arızaları giderme konularında destek alabileceğiniz bir firma olan Ümraniye su tesisatçısı, deneyimli bir kadroyla hizmet veren ve geniş servis ağıyla işlerinizi hızlandıran bir su tesisat firmasıdır.

Evinizde su kaçağı mı var? Ya da kalorifer ve petek temizliği yaptırmak mı istiyorsunuz? O halde siz bir an önce Ümraniye su tesisatçısı ile iletişime geçmelisiniz.

Su Tesisat nasıl yapılır ?

Susuz bir hayat elbette ki düşünülemez. Hayatı, devam ettirmemizin tek yolu suyu kullanmaktır. Yiyeceklerde, temizlikte ve daha pek çok ihtiyacımızı gidermede kullandığımız su, evlerden odalara dağıtılırken su tesisat sitemine ihtiyaç duyulur. Bu sistem evi borularla ören ve gelen su ile giden su sistemlerini belli bir mantığa göre dizayn eden bir sistemdir. İşte bu sisteme su tesisatı denir. Ve su tesisatı nasıl kurulur?sorusunun cevabı, Ümraniye su tesisatçısı firmasıdır.

Sıhhi Su Tesisatçısı( Su Tesisatı )

Sıhhi su tesisatçısı, binalarda su gereksinimin karşılanması için düzeneği kuran, onun tamir ve bakımıyla ilgilenen ustalara verilen addır. Ümraniye su tesisatçısı, tüm sıhhi su tesisatını başarıyla tamamlayan profesyonel bir firmadır. Ümraniye su tesisatçısının yaptığı iş ve işlemlerden bazıları şunlardır:

Sıhhi su tesisatçıları neler yapar?

 • Su tesisatı yapma
 • Sıcak su tesisatı kurulumu
 • Soğuk su tesisatı kurulumu
 • Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma
 • Banyo lavabosu tıkanıklığı açma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Bina ana gider tıkanıklığı açma
 • Yağmurluk gideri tıkanıklığı açma
 • Ana gider tıkanıklığı açma
 • Balkon gideri tıkanıklığı açma
 • Pimaş tıkanıklığı açma
 • Kalorifer ve petek temizliği
 • Su basınç sorunları
 • Su sayacı tamir ve bakımı
 • Su tesisat basınç düşürücü takma

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır?

Su kaçağı tespiti, eskiden evin içini bir inşaat alanına dönüştürürken günümüz teknolojik aletleri sayesinde artık eviniz kirlenmeden gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Günümüzde termal kameralı, sese duyarlı robot cihazlar sayesinde duvarların arkasından suyun ilerleyişi takip edilip kaçak olan bölge kolaylıkla bulunabilmektedir. Ümraniye su tesisatçısı, teknolojiyle deneyimi birleştirerek su kaçağı tespiti nasıl yapılır? sorusuna en uygun cevabı veren bir tesisat firmasıdır. Su kaçağının meydana getireceği olası kötü sonuçlardan sizi kurtaran Ümraniye su tesisatçısı, duvarları yıkmadan su kaçağı bulma, evi kirletmeden su kaçağı bulma konusunda en başarılı su tesisatı ustalarıdır.

Su Tesisat Tamiri

Su tesisat tamiri, su tesisatında yaşanan her türlü sorun için alınan önlemler anlamına gelmektedir. Tesisattaki bir borunun çatlaması, kırılması, tıkanması ya da tesisatın bir yerindeki bir parçanın işlevselliğini kaybetmesi sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Ümraniye su tesisatçısı, su tesisat tamiri konusunda İstanbul’da en iyi hizmeti sunan firmadır. Tecrübeli bir kadro, geniş servis ağı ve güler yüzlü halkla ilişkiler tutumları sayesinde fark yaratan Ümraniye su tesisatçısı, 7/24 hizmet sunmaktadır.

Su Basıncı Sorunu

Suyun, şehirden konutlara dağılması için belli bir basınca ihtiyacı vardır. Bu basınç, az ya da çok olduğunda su kullanımından randıman alınamamaktadır. Su basıncı az olduğunda kullanım konforu düşmekte pek çok alet çalışmamaktadır. Su basıncı yüksek olduğu durumlarda da su baskınlarına neden olabilmektedir. Su baskını hem sizin için hem de komşularınız için problem olabilecek bir sorundur. Bu nedenle de su basıncı sorunları acil çözüm isteyen su tesisat problemleridir. Ümraniye su tesisatçısı, su basıncının istenilen düzeye gelebilmesi için hizmet veren deneyimli, güvenilir ve titiz bir firmadır.

Yüksek su basıncı sorunu için Su Tesisat Basınç Düşürücü takma hizmeti de sunanÜmraniye su tesisatçısı, tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi su tesisat basınç sorunlarında da hızlı çözümler sunmaktadır.

Pis koku sebepleri

Evde, ofislerde ve toplu yerlerde sıkça duyduğumuz pis kokuların sebebi nedir? sorusunun en yaygın cevabı, su tesisat sorunlarıdır. Su tesisatının herhangi bir yerinde bulunan arıza ya da tıkanıklıklar evde lağım kokusu yapan en yaygın sebeplerdir. Bu kokuların kaynağı çözülmeden kokulardan kurtulmanın imkansız olduğunu söylememiz gerekir. Evdeki kokuyu gidermek için denenen bitkisel ya da kimyasal denemeler, sorunun sadece üstünü örtmekte, sorun daha sonra karşımıza çok büyük bir problem olarak çıkmaktadır. Bu yüzden evdeki pis kokuları büyük sorunların belirtisi olarak görüp erken teşhis ve tedavi için Ümraniye su tesisatçısı ile hemen iletişime geçin.

İstenmeyen kokulardan kurtulmak için, boruları, sifon bağlantıları ve süzgeçleri , giderleri kontrol eden ve herhangi bir tıkanıklık sorunu olup olmadığını değerlendiren ve buna göre bir süreç belirleyen Ümraniye su tesisatçısı, sizi evdeki lağım kokuları sorunundan hızlıca kurtaracaktır.

Su Sayacı Nedir?

Suyun kullanım miktarını belirleyip faturalandırılmasını sağlayan aletlere su sayacı denir. Her konut bir su sayacına sahiptir. Genelde daire girişlerinde yer alan su sayaçları zaman zaman arıza yapabilmektedir. Bu durum da sizin fazla para ödemenize neden olmaktadır. Bu nedenledir ki bir an önce Ümraniye su tesisatçısı ile görüşüp su sayacı bakım ve tamiri için destek almalısınız.

Tıkalı Lavabo açma

Her evde mutfak lavabosu, banyo lavabosu ve tuvalet lavabosu olmak üzere en az 3 tane lavabo bulunmaktadır. Bu lavabolar bizim pek çok ihtiyacımızı karşılayan olmazsa olmazlarımızdır. Ama aynı zamanda da evde en çok sorun çıkaran noktalardır. Bunda bilinçsiz kullanım kadar inşaatın temelinde yapılan hatalar da etkili olabilmektedir. Bu sebeple de tıkalı lavabo sorunu her konutta yaşanabilecek bir tesisat problemidir. Ümraniye su tesisatçısı, mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, banyo lavabosu tıkanıklığı açma ve tuvalet lavabosu tıkanıklığı açma konularında en etkili desteği alabileceğiniz bir tesisat firmasıdır.

Lavabonuz mu tıkandı, evde yapacağınız bitkisel yöntemlerle zaman kaybetmeyin. Ya da kimyasallarla tesisatınızda problemler oluşmasına neden olmayın. Arayın Ümraniye su tesisatçısı firmamızı tıkalı lavabolarınızı açalım.

Kalorifer ve Petek Temizliği

Kaloriferler yandığı müddetçe içinde dolaşan suyun kalıntı ve kireçleriyle tıkanır. Bu durum da ısınma problemlerine ve yüksek faturalara neden olur. İşte bu noktada yapılması gereken şey, Ümraniye su tesisatçısı firmamızdan randevu alıp en kısa zamanda kalorifer ve petek temizliği yaptırmak olmalıdır.

Ümraniye su tesisatçısı firmamızda Peteklerin içinin yıkanmasına dayanan kalorifer ve petek temizliği, kimyasal bakım sayesinde en az 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Pimaş Tıkanıklığı açma

Pimaş tıkanıklığı, bir çeşit gider tıkanıklığıdır. Banyo giderinde bulunan pimaş borusu, tüm giderlerin ortak noktasında bulunduğu için pimaş tıkanıklığı çok ciddi bir tesisat sorunudur. Ümraniye su tesisatçısı, pimaş tıkanıklığı açma konusunda uzman ve deneyimli bir firma olarak etrafı kirletmeden sizi bu sorundan kurtarabilmektedir.

Geniş hizmet ağı sayesinde her türlü sorununuza hızlı ve kesintisiz cevap veren Ümraniye su tesisatçısı firmamız güler yüzlü müşteri ilişkileri, hızlı ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, deneyimsiz ellerde büyük sorunlara yol açabilecek bir işlemdir. Bu sebeple gider tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Ümraniye su tesisatçısı, tüm gider tıkanıklığı sorunlarında gece gündüz demeden hizmet veren, alanında uzman bir ekiple çalışan ve geniş bir hizmet ağına sahip olan bir tesisat ustası firmasıdır.

Gider tıkanıklığı sebepleri

 • Borularının eğimsiz olması
 • Kalitesiz malzeme kullanımı
 • İnşaatsal hatalar
 • Evsel yağ atıkları
 • Evsel yemek atıkları
 • Islak mendil
 • Ped
 • Çocuk bezi
 • Kağıt havlu
 • Poşet
 • Gidere düşürülen eşyalar

Giderler, evin su tesisatında önemli yerlerdir. Kullanılan suyun atılması için gerekli olan bu sistemde olabilecek her türlü arıza, hem sizin hem de komşularınızın huzurunu kaçırabilir. Bu sebeple gider tıkanıklıklarını önemseyip Ümraniye su tesisatçısı ile iletişim kurmakta acele edin.

Yorum yapın

Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Tüm İlçelerine Haftanın Her günü 7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Sıhhi Tesisatcı

Kameralı Su tesisatçısı

Teknoloji muhteşem bir şey. Öyle ki günümüzde her alanda olduğu gibi İstanbul sıhhi su tesisatçısının işlerini de kolaylaştırmakta. Eskiden saatler süren işlemler, teknolojik gelişmeler sayesinde daha kısa bir zamanda ve daha temiz çalışılarak gerçekleştirilmekte. Özellikle ev hanımlarının kabusu olan tıkanıklık açma konusunda teknolojik imkanlar işleri daha kolay yola sokmakta.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? konusunda uzman bir İstanbul su tesisatçısı olarak bilgi vermenin doğru olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi kaleme almak istedik.

SU TESİSAT NASIL YAPILIR

Su Tesisat Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını çoğumuz merak ederiz. Binaya nasıl su geliyor ve binadan atık su nasıl dışarı gidiyor?

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, tıkanan giderlerin açılması anlamına gelen ve ciddi sağlık sorunlarından sizi kurtarabilecek bir işleme verilen addır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş nedir bunun üzerinde durmak gerekir. Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru sistemine verilen addır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo açma konusunda uzman bir firma olan İstanbul su tesisatçısı olarak tıkalı lavabo nasıl açılır? Konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, kalorifer peteklerinin içinin yıkanması, pisliklerden ve tıkanıklıklardan arındırılması anlamına gelmektedir.