Kadıköy Su Tesisatçısı

Kadıköy su tesisatçısı, Kadıköy ve çevresinde su tesisat problemlerine profesyonel ve hızlı çözüm sunan firmanın adıdır. Su kaçağı tespiti, sızıntı tespiti, gider tıkanıklıkları, su basınç problemleri ve daha pek çok konuda Kadıköylü vatandaşlarımıza hizmet veren Kadıköy su tesisatçısı firmamız, son teknoloji cihazlarla kırmadan su tesisatı problemleri çözme konusunda alanında bir numaradır.

Su Tesisat nasıl yapılır ?

Su tesisatı yapımı, tecrübe isteyen bir iştir. İnşaatların önceliklerinden olan bu işler, kişilerin konutlarında yaşadıkları hayatların kalitesini de belirler. Şöyle ki evimizde ya da iş yerimizde sürekli lavaboları kullanırız. Özellikle evlerde mutfak, banyo, tuvalet en fazla kullanılan alanlardır. İşte tüm bu alanlar su tesisatıyla doğrudan ilgili alanlardır. Lavabolar, duşa kabinler, tuvalet ve banyo giderleri su tesisatının parçalarıdır. Bu sebeple de su tesisatı nasıl yapılır? sorusunun doğru cevap bulması oldukça önemlidir.

Kadıköy su tesisatçısı firmamız, su tesisatı yapma konusunda profesyonel ve hızlı bir firmadır. Su tesisatının ana bölümleri olan su getirme sistemi ve atık su sistemini başarıyla kuran Kadıköy su tesisatçısı,malzeme seçimi konusunda da oldukça titizdir.

Kadıköy Sıhhi Su Tesisatçısı( Su Tesisatı )

Kadıköy Sıhhi su tesisatçısı, su tesisatı projelendirme, su tesisatı kurulum ve tamiri ve su tesisatındaki diğer problemler konusunda uzman kişilere verilen addır. Su tesisatı, zaman zaman problem çıkarttığında aradığınız sıhhi su tesisatçıları, belli özeliklere sahip olması gereken kişilerdir. Kadıköy su tesisatçısı, bu anlamda tüm özelliklere sahip bir firmadır. Tecrübe, profesyonellik, yeni nesil teknolojileri kullanma, titizlik gibi tüm bu özellikler tesisat işlerinin en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır?

Su kaçağı tespiti, su kaçağı sorunun çözülebilmesi için ilk ve en önemli adımdır. Suyun çabuk sızabilen yapısı düşünüldüğünde su kaçağı tespiti aynı zamanda zor bir uygulamadır. Kadıköy su tesisatçısı su kaçağı tespitinde profesyonel ve hızlı bir firmadır. Son teknoloji robot ve kameralarla çalışan Kadıköy su tesisatçısı, evinize zarar vermeden sadece kaçak olan bölgeye uygulama yapan bir firmadır.

Su kaçağı tespiti için termal kameralar kullanan ve bu sayede sadece sorunlu bölgede işlem yapan Kadıköy su tesisatçısı bu anlamda su tesisat sorunlarını korkulu rüya olmaktan çıkartmaktadır.

Su Tesisat Tamiri

Su tesisatı konutlardaki en işlevsel tesisattır. Tuvalet, banyo, mutfak ve çamaşır odasının kullanım süresi düşünüldüğünde su tesisatının ne denli önemli olduğu görülecektir. Su tesisatının inşaat aşamasında titizlikle yapılması ve iyi malzemelerle donatılması ileride yaşanacak sorunları azaltacaktır. Bu anlamda ev alırken su tesisatının projelendirmesini yapan firmanın önemi unutulmamalıdır. Kadıköy su tesisatçısı, su tesisatı projelendirme konusunda uzman bir firma olarak en kaliteli malzemelerle kurulum sağlamaktadır.

Su tesisatı problemleri kullanılan malzeme kadar kullanım süresi ve şeklinden de kaynaklanabilir. Özensiz kullanımlar da su tesisatı problemlerinin nedenlerindendir.

Su tesisatı problemlerinde ilk arayacağınız adres olan Kadıköy su tesisatçısı, su tesisat tamiri konusunda size en profesyonel desteği verecektir.

Su Basıncı Sorunu

Kadıköy su tesisatçısı olarak en çok aldığımız sorulardan biri de “Su basıncı neden aniden düşüyor? “ sorusudur. Su basıncının düşmesinin sebepleri şöyle sıralanabilir:

  • Vananın kapanması
  • Borulardaki tıkanıklıklar
  • Boruların hava yapması
  • Belediyedeki arızalar
  • Boruların kırılması
  • Basınç regülatörü arızası

Su basıncı regülatörünün bozuk olduğunu gösteren işaretler

  • Su basıncının azalması ya da tamamen yok olması
  • Duvardan gelen sesler
  • Sızıntı
  • Yüksek su basıncı

Su basıncı düşmesine sebep olan tüm bu arızalarda profesyonel hizmet veren Kadıköy su tesisatçısı, en kısa sürede sorununuzu gidermektedir.

Pis koku sebepleri

Pis koku, evlerde ya da iş yerlerinde bizi en çok rahatsız eden durumdur. Ara ara ya da sürekli gelen bu koku, genelde kanalizasyondan geldiği düşünülen bir kokudur. Konutlardaki pis koku sebeplerinin genel sebebi su tesisatı problemleri olsa da kanalizasyonla ilgili sorunlar da pis koku sebebi sayılmaktadır.

Evdeki pis kokudan kurtulmak için pek çok yöntem denenebilir. Bu yöntemler genelde geçici çözüm sunan yöntemlerdir. Çünkü sorunun kaynağı kurutulmadan yapılan her işlem kokunun sadece üstünü örtecektir. Ve bir müddet sonra koku daha şiddetli olarak devam edecektir. Kadıköy su tesisatçısı, evimde pis bir koku var ne yapmalıyım? Diyenlerin sorununu tamamen çözebilecek profesyonel bir tesisat firmasıdır.

Su Sayacı Nedir?

Su sayacı, suyun kullanım miktarını metre küp cinsinden veren cihazlardır. Bu ölçümlerle suyun ücretlendirilmesi sağlanırken aynı zamanda da evde su kaçağı olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Eğer su sayacı kullandığınızdan farklı rakamları gösteriyorsa bu, evde su kaçağı var demektir. Eğer faturalarınız sizi şaşırtıyorsa Kadıköy su tesisatçısı ile görüşün ve bir an önce su sayacı tamiri ile su tasarrufunuzu sağlayın.

Tıkalı Lavabo açma

Tıkalı lavabo açmak, kimyasallarla yapılabilen bir işlemdir. Ama tıkalı lavabo sorunu tekrarlanıyorsa artık uzman biriyle görüşmenin vakti gelmiş demektir. Çünkü tıkalı lavabo sorunu sık tekrarlandığında temelinde çok daha büyük sorun olduğunu gösterir. Bu defa çözüm sadece dairenizde değil yapının tümünde aranır.

Tıkalı lavabolar, gider siteminde yaşanan bir sorunun habercisidir. Eğer lavabonuza yağlı bir şey döküyorsanız ya da atıklarınızı lavaboya atıyorsanız bu sorunu sıkça yaşayabilirsiniz. Elbette ki lavabo tıkanmasının tek sebebi yanlış kullanım değildir. Gider sistemindeki hatalar, yanlış boru kullanımı yeterli eğimin sağlanmaması gibi su tesisatı ile ilgili problemler de tıkalı lavabo nedenleri arasındadır. Eğer lavabonuz sık sık tıkanıyorsa geçici çözümlerle oyalanmadan Kadıköy su tesisatçısı olan firmamızı arayın ve tıkalı lavabo açma işlemini profesyonel ellere bırakın.

Kalorifer ve Petek Temizliği

Kaloriferler kış boyu yakıldıkça içinde bir takım atıklar oluşur. Bu atıklar temizlenmediğinde tıkanıklığa yol açmakta bu da ısınma performansını düşürmektedir. Isınma performansı düştükçe fatura katlanmakta bu da hem bizim hem de ülke ekonomisinin düşmanı olmaktadır. Kadıköy su tesisatçısı ile iletişime geçip kalorifer ve petek temizliğini düzenli yaptırdığınızda daha ucuza daha çok ısınabileceksiniz.

Kadıköy su tesisatçısı olan firmamız, havlupan merkezli olarak tüm peteklerinizi tek tek temizleyip kimyasallarla bu temizliğin korunmasını sağlamaktadır. 2 yılda bir yaptıracağınız kalorifer ve petek temizliğinin yakıt tüketiminizi nasıl etkileyeceğini göreceksiniz.

Pimaş Tıkanıklığı açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş tıkanıklığı neden olur? Sorusuna cevap vermek doğru olacaktır. Pimaş tıkanıklığı genellikle klozete atılmaması gereken yabancı maddelerden kaynaklanır. Tuvalet kağıdı, ped, pamuk vs pimaş borularının tıkanmasına dolayısıyla evde ciddi bir problem olmasına neden olur. Bazen de kullanım kaynaklı olmadan da pimaş borusu tıkanıklığı yaşanır. Bunun sebebi boru seçiminin yanlış olması ve eğime dikkat edilmemesidir.

Sık sık sorulan klozet tıkandı ne yapmalıyım? Sorusu aslında pimaş tıkanıklığı ile alakalı bir sorudur. Bu durumlarda evde çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz ama en doğru adım, bir uzman desteği almak olacaktır. Çünkü bazı pimaş açma uygulamaları kötü sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden önceliğiniz, su tesisatçısından destek almak olmalıdır. Kadıköy su tesisatçısı olarak bizler, pimaş tıkanıklığı açma konusunda profesyonel ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklıkları açma tamamen profesyonel ellere bırakılması gereken bir işlemdir. Çünkü gider borularında yapacağınız her yanlış hareket, istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden gider boruları açmak için kulaktan duyma bilgilerle işlem yapmadan önce Kadıköy su tesisatçısı olan firmamızla görüşmeniz ve ona göre bir yol izlemeniz yerinde olacaktır.

Giderler, evin en mikrop yuvası yerleridir. Bu yerlerde yapılacak her yanlış işlem sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Kadıköy su tesisatçısı, sağlığınız için tüm gider sorunları ile ilgilenecek profesyonel ve titiz bir firmadır.

Yorum yapın

Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Tüm İlçelerine Haftanın Her günü 7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Sıhhi Tesisatcı

Kameralı Su tesisatçısı

Teknoloji muhteşem bir şey. Öyle ki günümüzde her alanda olduğu gibi İstanbul sıhhi su tesisatçısının işlerini de kolaylaştırmakta. Eskiden saatler süren işlemler, teknolojik gelişmeler sayesinde daha kısa bir zamanda ve daha temiz çalışılarak gerçekleştirilmekte. Özellikle ev hanımlarının kabusu olan tıkanıklık açma konusunda teknolojik imkanlar işleri daha kolay yola sokmakta.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? konusunda uzman bir İstanbul su tesisatçısı olarak bilgi vermenin doğru olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi kaleme almak istedik.

SU TESİSAT NASIL YAPILIR

Su Tesisat Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını çoğumuz merak ederiz. Binaya nasıl su geliyor ve binadan atık su nasıl dışarı gidiyor?

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, tıkanan giderlerin açılması anlamına gelen ve ciddi sağlık sorunlarından sizi kurtarabilecek bir işleme verilen addır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş nedir bunun üzerinde durmak gerekir. Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru sistemine verilen addır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo açma konusunda uzman bir firma olan İstanbul su tesisatçısı olarak tıkalı lavabo nasıl açılır? Konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, kalorifer peteklerinin içinin yıkanması, pisliklerden ve tıkanıklıklardan arındırılması anlamına gelmektedir.