Adalar Su Tesisatçısı

Adalar su tesisatçısı, Adalar tesisatçı, Adalar çevresinde su tesisat sorunlarını çözen bir firmayız. Su tesisat tamiri ve yenilemesiyle ilgili tüm iş ve işlemleri sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Su tesisatı yapma, Adalar su kaçağı tespiti, su tesisat tamiri, su basıncı sorunları, su sayacı takma, tıkalı lavabo açma, kalorifer ve petek temizliği, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma gibi işlemleri Adalar su tesisatçısı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şehirleşmenin getirisi olan binaların en önemli parçası olan su tesisatı, doğru ellere teslim edilmesi gereken önemli bir konudur. Bu anlamda Adalar su tesisatçısı olarak işinin ehli ve profesyonel hizmet veren bir firmayız.

Su Tesisatı Nasıl Yapılır?

Su tesisatı yapılması için 3 ana sistemin düzenlenmesi gerekmektedir.

1)Bunlardan ilki su getirme sistemidir. Su getirme sisteminde önemli olan suyu binaya doğru miktarda, uygun akış hızı, basınç ve sıcaklığa sahip olarak getirebilmektir. Bunun için galvanizli çelik veya plastik borular kullanılması gerekmektedir. Bu boruların boyutları ve yapısı da su tesisatı nasıl yapılır? sorusunu cevaplarken önemlidir. Adalar su tesisatçısı, su getirme sistemini kusursuz olarak döşemektedir.

2) Su getirme sisteminin elemanları doğru yapıda oluşturulduktan sonra diğer sistem olan su tesisatı elemanları doğru bir şekilde döşenmelidir. Bu sayede su getirme sisteminden su alınıp atık suyun pis su drenaj sistemine boşaltılması sağlanabilir. Adalar su tesisatçı, su tesisat elemanları seçimi ve kurulumunda oldukça başarılı bir firmadır.

3)Su tesisatı yapımı için gerekli olan son sistem de Pissu drenaj sistemidir. Bu sistem sayesinde  atıklar, en hızlı şekilde tahliye edilir. Adalar su tesisatçısı, Pissu drenaj sistemi konusunda da uzman bir firmadır.

Bu üç sistemin de en doğru ve kuralına uygun şekilde kurulması, su tesisatında oluşabilecek aksaklıkların önüne geçecektir. Adalar su tesisatçısı olarak biz en doğru şekilde su tesisatı yapma konusunda uzman bir firmayız.

Sıhhi Su Tesisatçısı( Su Tesisatı )

Sıhhi su tesisatçısı, binalara temiz su alımı ve kirli su atılması için gerekli olan sistemi kuran, boruları en doğru şekilde döşeyen kişilere verilen addır. Tesisat sisteminin projelendirilmesi, doğru malzeme seçimi ve en doğru işçilik demek olan sıhhi tesisat, binaların alt yapı sorunlarının önüne geçen en önemli faktördür. Adalar su tesisatçı, Adalar sıhhi tesisatçı olan profesyonel bir firmadır.

Tesisat maddelerinin özelliklerini ve binaya uygunluğunu bilme, profesyonel işçilik ve doğru projelendirme sıhhi tesisatçılarda bulunması gereken özelliklerdir. İnsan sağlığının korunması için önemli bir adım olan sıhhi su tesisatı, uzman kişilere teslim edilmesi gereken bir süreçtir. Adalar tesisatçısı, sağlığınıza önem veren ve bu doğrultuda hizmet veren bir firmadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı belirtileri bazen çok net şekilde görülebilirken bazen de tesisat ile ilgili sorunlar hiç farkına varmadan büyük bir sorun olarak karşımıza çıkabilir. Bu sebeple belirtiler olmasa bile su kaçağı tespiti yapılması önemlidir. Peki nedir su kaçağı belirtileri ve su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Su çok kolay sızabilen bir yapıda olduğu için herhangi bir boru kaçağında çok çabuk betona geçip dağılabilmektedir. Bu yüzden suyun sızdığı yerin su kaçağı olan yer ile aynı olduğu düşünülmemelidir. Bu yüzden su kaçağı bulma konusunda aceleci davranmamak gerekmektedir. Adalar su tesisatçısı, su kaçağı tespiti için özel akustik cihazlar ve termal kameralı sistemler kullanmaktadır. Bu sayede kırmadan su kaçağı tespiti yapma ve sizleri inşaat derdinden kurtarmaktadırlar. Su borularını akustik cihazlarla dinleyip kaçak hissedilen yerde termal kameralar kullanarak çalışan Adalar su tesisatçısı, bu sayede suyun hangi noktadan ve hangi hızla çıktığını tespit edebilmektedir.

Su Tesisat Tamiri

Su tesisat tamiri, su tesisatçıları tarafından gerçekleştirilen profesyonel bir hizmettir. Özellikle su kaçağı bulma, boru hasarları, basınç sorunları, tıkalı lavabo açma gibi pek çok işlemi gerçekleştiren sıhhi su tesisatçıları insan sağlığı açısından önemli bir iş gerçekleştirmektedir. Adalar su tesisatçısı, su tesisat tamiri konularında profesyonel hizmet veren bir firmadır. Akustik cihazlar ve termal kameralı sistemler ile 15 dakikada kaçak tespiti yapan Adalar tesisatçı ustalar su tesisat tamiri ile ilgili tüm işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Su Basıncı Sorunu

Binalardaki su tesisatında su basıncı suyun ilerlemesi için önemli bir faktördür. Suyun borulara ulaşması ve atık suyun atılması için su basıncı gereklidir. Bu yüzden su basıncı sorunu çözülmesi gereken bir su tesisatı sorunudur.

Su basıncı sorununa neden olan başlıca sorunlar şunlardır:

  • Borulara sıkışan hava
  • Basınç regülatörü arızası
  • Boruların kırılması
  • Tıkanıklık ve sızıntılar

Su Tesisat Basınç Düşürücü ne işe yarar?

Bina girişlerinde su giriş vanasının yanına takılması gereken, şebeke suyunun basıncını binalar için uygun hale getiren bu sayede suyla çalışan cihazların bozulmasının ve su basmasının önüne geçen sisteme su tesisat basınç düşürücü denir. Su kaçaklarının önlenmesi, boru patlamalarının önüne geçilmesi, suyla çalışan makinelerin bozulmasının önüne geçilmesi ve su tasarrufu için Adalar su tesisatçısı tarafından su tesisat basınç düşürücü uygulamaları profesyonelce yapılmaktadır.

Pis Koku Sebepleri

Evlerde bazen ansızın ortaya çıkan ve uzun süre devam eden kokulardan rahatsız olmayan yoktur. Sebebi bilinmeyen ve genelde kanalizasyonun suçlandığı pis kokunun pek çok farklı sebebi olabilmektedir. Evlerdeki boru ve giderlerle ilgili sorunlardan kaynaklanan pis kokular, Adalar su tesisatçısı tarafından kolaylıkla çözülebilmektedir. Özellikle uzun süre kullanılmayan tuvaletlerdeki boruların içindeki suyun kaybolması, tıkanan borular, klozet tıkanıklığı, eviye, lavabo, duşa kabin ve küvet giderlerindeki borularda oluşan sorunlar evde pis koku oluşturan temel faktörlerdir.

Su Sayacı Nedir?

Su kullanımını takip için takılan cihazlara su sayacı denir. Hem evlerin hem de diğer binaların su tüketimini izlemek ve ölçmek için su sayacı kullanması gerekmektedir. Pek çok farklı teknolojiye sahip olan su sayaçları tipi, genellikle ülkeler tarafından belli bir standarda bağlanmıştır. Adalar su tesisatçısı olan firmamız su sayacı ile her türlü hizmette yanınızdadır.

Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı lavabo açma, lavabolardan su gitmesini engelleyen tıkanıklıklara çözüm bulan bir işlemdir. Adalar su tesisatçısı firmamız, kullanıma bağlı olarak zamanla tıkanan lavabolarınızı en kısa sürede etrafa zarar vermeden açar. Evye içinde su birikmesiyle kendini gösteren tıkalı lavabo açma işlemi, Adalar su tesisatçısı firmamız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.

Kalorifer ve Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği kış öncesi yapılması gereken bir işlemdir. Kalorifer ve peteklerin içinde biriken ve tıkanıklığa neden olan çamur, kireç gibi tıkanıklık yaratan maddelerin temizlenmesi esasına dayalı olan petek içi temizliği, Adalar su tesisatçısı firmamız tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Sökmeden, etrafı kirletmeden ilaçlı cihazlarla gerçekleştirdiğimiz petek içi temizliği sorunsuz olarak ve titiz bir anlayışla gerçekleştirilmektedir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Küvetle kanalizasyon arasındaki borulara verilen isim olan pimaşta, bazen tıkanıklık sorunları yaşanabilmektedir. Adalar su tesisatçısı olan firmamız, pimaş tıkanıklığı nasıl çözülür sorunuza cevap bulabilmektedir. Güvenilir ve profesyonel bir firma olarak pimaş tıkanıklıklarını sorunsuz olarak çözmekteyiz. Su baskınına neden olabilecek kadar önemli bir sorun olan pimaş tıkanıklığı, doğru yöntemlerle gerçekleştirilmelidir. Aynı zamanda koku ve bakteriye de neden olan pimaş tıkanıklığı, robotik sistemlerle gerçekleştirilmektedir.

Adalar su tesisatçısı firmamız, evinize zarar vermeden teknolojik yöntemlerle pimaş tıkanıklığı sorununu kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca firmamız olası sorunlar için garantili işlemlerle müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Kırmadan dökmeden yapılan tüm işlemler, herhangi bir hata payına mahal vermemek için gerekli kontroller yapılarak teslim edilmektedir. Adalar su tesisatçısı firmamız, pimaş tıkanıklığı sorununuzu kısa zamanda ve teknolojik yöntemlerle çözmektedir.

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı, Adalar su tesisatçısı firmamız tarafından profesyonel bir şekilde çözülmektedir. Giderler, su tesisatının önemli bir ayağıdır. Pis sunun atılmasını sağlayan giderler zamanla tıkanmaktadır. Gider tıkanıklığı, görünen bölgelerde olabileceği gibi daha derin alanlarda da baş gösterebilmektedir. Adalar su tesisatçısı olan firmamız, her türlü gider tıkanıklığı açma işlemini son teknolojiden faydalanarak gerçekleştirmektedir. Robotla gider tıkanıklığı açma işlemi de gerçekleştiren firmamız, öncelikle sorunu tespit etmekte sonrasında tıkanan giderleri etrafa zarar vermeden açmaktadır. Su tesisatı sorunlarını kalıcı olarak ve profesyonelce çözen firmamız için öncelik sizin ve sevdiklerinizin sağlığıdır. Firmamızın verdiği gider tıkanıklığı açma hizmetleri şunlardır:

  • Mutfak Tıkanıklığı Açma
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Duşa kabin tıkanıklığı açma
  • Süzgeç tıkanıklığı açma

Adalar su tesisatı

Adalar su tesisatı, her türlü su tesisatı sorunlarınızı son teknoloji cihaz ve yöntemlerle ortadan kaldıran profesyonel bir firmadır. Titizlikle çalışan firmamız, profesyonel bir ekip ve ekipmanla hizmet vermektedir.

Yorum yapın

Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Tüm İlçelerine Haftanın Her günü 7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Sıhhi Tesisatcı

Kameralı Su tesisatçısı

Teknoloji muhteşem bir şey. Öyle ki günümüzde her alanda olduğu gibi İstanbul sıhhi su tesisatçısının işlerini de kolaylaştırmakta. Eskiden saatler süren işlemler, teknolojik gelişmeler sayesinde daha kısa bir zamanda ve daha temiz çalışılarak gerçekleştirilmekte. Özellikle ev hanımlarının kabusu olan tıkanıklık açma konusunda teknolojik imkanlar işleri daha kolay yola sokmakta.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? konusunda uzman bir İstanbul su tesisatçısı olarak bilgi vermenin doğru olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi kaleme almak istedik.

SU TESİSAT NASIL YAPILIR

Su Tesisat Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını çoğumuz merak ederiz. Binaya nasıl su geliyor ve binadan atık su nasıl dışarı gidiyor?

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, tıkanan giderlerin açılması anlamına gelen ve ciddi sağlık sorunlarından sizi kurtarabilecek bir işleme verilen addır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş nedir bunun üzerinde durmak gerekir. Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru sistemine verilen addır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo açma konusunda uzman bir firma olan İstanbul su tesisatçısı olarak tıkalı lavabo nasıl açılır? Konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, kalorifer peteklerinin içinin yıkanması, pisliklerden ve tıkanıklıklardan arındırılması anlamına gelmektedir.