Kartal Su Tesisatçısı

Kartal su tesisatçısı, Kartal’da ikamet eden müşterilerimizin su tesisatı sorunlarına hızlı ve profesyonel çözümler üreten bir su tesisat firmasıdır. Profesyonel bir ekibi modern teknolojik cihazlarla birleştiren Kartal su tesisatçısı, kırmadan su tesisatı tamiri yapan bir firmadır. Kartalda sıhhi su tesisatçısı arıyorsanız en pratik ve hızlı çözümleri sunan Kartal su tesisatçısı, her türlü probleminizde yanınızda olan bir firmadır.

Su kaçağı tespiti, lavabo tıkanıklığı, su sayacı arızası, evdeki pis kokunun giderilmesi, pimaş tıkanıklığı açma gibi pek çok konuda hizmet veren firmamız, işinin ehli, titiz ve güvenilir bir çalışma prensibine sahiptir.

Su Tesisat nasıl yapılır?

Su tesisatı yapmak profesyonel bir çalışmadır. Gelen su ve giden su tesisatını kurmak ve aradaki bağlantının sorunsuz halledilmesini sağlamak, öncelikle bir projelendirme yapmayı sonrasında da profesyonel ellerce uygulanmasını içerir. Kartal su tesisatçısı, su tesisatı yapma konusunda yılların deneyimiyle çalışan bir firmadır. Olası aksaklıkları bilen, onları engelleyici çalışmalar yapan ve en önemlisi su tesisatı yapımında kaliteli malzeme kullanan bir firmadır.

Su tesisatı yapmak için

 • Öncelikle bir projelendirme yapılmalı
 • Temiz su tesisatı ve atık su tesisatı yapılıp aradaki bağlantı kurulmalıdır
 • Sıfırdan sıhhi tesisat yapmak için öncelikle ölçü alınmalıdır
 • Odanın içindeki planlama yapılmalı, yerden yüksekliğine dikkat edilmelidir.
 • Sıhhi tesisat yapımında doğru boru kullanmak ve boruların eğimini iyi ayarlamak da önemlidir
 • Evde sıhhi tesisat yaparken tüm ev için ortak bir planlama yapılıp süzgecin nereye koyulacağı önceden belirlenmelidir.
 • Sıhhi su tesisatı yapılırken sıcak su ve soğuk su ayrımına da dikkat edilmelidir.
 • Soğuk sağda sıcak solda olacak şekilde bağlantı yapılmalıdır.
 • Evye, çamaşır ve bulaşık makinesi, duşakabin, çamaşır makinesi gibi makinelerin ölçüleri de dikkate alınmalıdır.
 • Doğalgaz bağlantısına da dikkat edilmelidir.

Su tesisatı yapmak için profesyonel destek almak zorunludur. Kartal su tesisatçısı, su tesisatı nasıl yapılır sorusuna en güzel cevabı veren firmadır. Profesyonel ve modern bir ekiple çalışan firmamız sıfırdan su tesisatı yapımı ya da su tesisatı yenileme gibi konularda her daim hizmetinizdedir.

Sıhhi Su Tesisatçısı( Su Tesisatı )

Sıhhi su tesisatçısı, su tesisatı kurulumu ve tamirini yapan bunun dışında da tesisatla ilgili her türlü probleminizde yanınızda olan ustalardır. Kartal sıhhi su tesisatçısı, evi, borular vasıtasıyla işler hale getiren ve sizin su ile ilgili tüm işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlayan profesyonel ustalardır. Gelen ve giden suyun sorunsuzca kullanılması için çalışan ve su tesisatıyla ilgili her türlü sorunu anında çözümleyen Kartal su tesisatçısı, son teknoloji cihazlarla konutunuza zarar vermeden çalışmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır?

Su kaçağı tüm konutlar için ciddi bir tesisat sorunudur. Nedenleri değişse de sonuç olarak kaçak bulunup tamir edilmeden sorun asla çözülmez. Suyun yayılma hızı da düşünüldüğünde kaynağı bulmanın zorluğu tartışılmaz. Kartal su tesisatçısı firmamız su kaçağı tespiti konusunda uzman ve deneyimli firmadır.

Eskiden kaçak bulunana kadar tüm duvarlar yıkılırken günümüzde su kaçağı tespiti artık daha kolay. Kartal su tesisatçısı olarak biz termal kameralar, ses sistemleri ve robot cihazlar ile su kaçağı kaynağını bulma konusunda hızlı bir firmayız. Yıkmadan sadece kaçak bölgesinde çalışma yaparak kolaylıkla su kaçağı sorununu çözen Kartal su tesisatçısı firmamız, bu anlamda ev hanımlarının dostudur. Çünkü kadınların en büyük korkusu evde inşaat çıkmasıdır. İşte biz evde büyük inşaat çıkartmadan sadece küçük bir bölgede çalışarak kadınların bu korkularına çare buluyoruz.

Kartal Su tesisatçısı
Kartal Su tesisatçısı

Su Tesisat Tamiri

Su tesisatı tamiri, su tesisatındaki soruna göre şekillenir. Su tesisatında ne bozuksa ona yönelik bir çalışma yapılır. Diyelim ki su tesisatında kaçak var, bu durumdayapılması gereken şey su kaçağının kaynağını bulmak olmalıdır. Kaynağı bulmak için de son teknoloji cihazlardan yararlanıp kaynak olan bölgede tamirat yapmak gerekir. İşte biz Kartal su tesisatçısı olarak su kaçağı bulma konusunda profesyonel, hızlı ve temiz işçiliğiyle dikkat çekmekteyiz.

Su tesisatında kaçak dışında da pek çok sorun olabilmektedir. Su borusunda kırık, çatlak, su basınç sorunları, tıkalı lavabolar, tıkalı giderler bunlardan bazılarıdır. Kartal su tesisatçısı, her türlü su tesisatı tamiri konusunda uzman bir firmadır. Sorununuz ne olursa olsun anında çözüm üreten Kartal su tesisatçısı size her anlamda destek olacaktır.

Su Basıncı Sorunu

Su basıncı sorunu özellikle düşük su basıncı, evde konforunuzu düşüren bir sorundur. Özellikle kombilerin çalışması için suyun gerekli olan basınca sahip olmaması ciddi sorunlar yaratabilmektedir. Kombinizin su basıncı sürekli değişkenlik gösteriyorsa bu bir su tesisatı problemidir ve sizin artık Kartal su tesisatçısı firmamızı aramanızın zamanı gelmiş demektir.

Şebeke suyunun dağıtımı eşit miktarda olur ama bazen çeşitli sebeplerden dolayı su, katlara düşük basınçla çıkar. Bu durumda çelik kolye takmak gibi bir çözüm üretilebilir. Ya da bina çok katlı ise hidrofor kurulumu gerekebilir.

Basınç regülatörü arızası da basınç sorununa neden olabilen sorunlardandır. Evde su basıncı sorununun neden kaynaklandığını bulmak bizim kendi başımıza yapabileceğimiz bir iş değildir. B u yüzden bu sorunu yaşayanların Kartal su tesisatçısı ile iletişim geçmesive sorunu kökünden çözmesi gerekmektedir.

Su tesisat basınç düşürücü taktırarak evdeki basınç sorunlarını çözmeyi sağlayabilirsiniz.

Pis koku sebepleri

Evde lağım kokusu var serzenişini çok duymuşsunuzdur. Pek çok bina bu sorunu yaşamaktadır.Evde pis koku genelde borularla ya da gider sistemiyle alakalı bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kartal su tesisatçısı sizi evdeki kötü kokudan tamamen kurtarıp rahata kavuşturacak bir su tesisat firmasıdır.

Özellikle çok katlı dairelerde pis kokunun kaynağını bulmak zor olabilmektedir. Binanın yapılışı ve su tesisatında kullanılan malzemeler kokunun kaynağı olabilmektedir. Ve bunun hangi daireden kaynaklandığını bulmak da zor olabilir. Bu konuda uzman olan Kartal su tesisatçısı sizin bu derdinizi kolayca çözebilecek bir firmadır.

Evde pis kokunun sebepleri

 • Boruların içindeki kalıntılar
 • Pimaş borusu tıkanıklığı
 • Sifonlarda su kalmaması
 • Bina atık su giderleri
 • Rögarlar

Kartal su tesisatçısı firmamız, mutfak lavabosundan gelen kötü kokular, evde lağım kokusu, klozetten gelen kötü kokular sorunlarınıza size en profesyonel desteği verecek firmadır. İstenmeyen kokuları yok etmek için Kartal su tesisatçısı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tıkalı Lavabo açma

Tıkalı lavabo açma, sıkça talep edilen bir su tesisat sorunudur. Gerek kullanıma bağlı olarak gerekse de yanlış tesisat işlemlerinden dolayı tıkanan lavabolar ciddi bir sorundur. Tıkalı lavabo nasıl açılır sorusuna size ev işi yöntemler önerebiliriz ama bu yöntemler sık tekrarlanan lavabo tıkanıklığı sorununda işe yaramamaktadır. Bu yüzden eğer tıkalı lavabo sorununuz varsa beklemeden Kartal su tesisatçısı ile iletişime girin. Hem sorununuz kısa sürede çözülsün hem de sorun komşularınız için de sorun haline gelmesin.

Kalorifer ve Petek Temizliği

Kış boyunca yanan kombiler, içerisinde biriken atıklar yüzünden tıkanıklık yapabilmektedir. Nasıl ki her nesnenin temizliğe ihtiyacı varsa kalorifer ve peteklerin de temiz olması gerekir. Dıştan yapılan temizlik bu anlamda yeterli gelmemektedir. Bu sebeple Kartal su tesisatçısı olarak biz, peteklerinizin içini tek tek yıkayarak kartal kalorifer ve petek temizliği hizmetini en iyi şekilde vermekteyiz.

Kalorifer ve petek temizliği niçin gereklidir?

 • Kirli petekler, tıkanıklık yaratıp suyun akışını engeller. Bu da ısının kalitesini düşürür.
 • Kirli petekler yüzünden düşen ısınma kaliteniz, kombinin daha çok çalışmasına neden olur. Bu da daha yüksek yakıt faturası demektir.

İşte tam da bu sebeple Kartal su tesisatçısı ile kış başlamadan iletişim kurun ve faturalarınız yüzünüzü güldürsün.

Pimaş Tıkanıklığı açma

Pimaş tıkanıklığı, hem sizin için hem de komşularınız için büyük sorun olabilecek bir tesisat sorunudur. Pimaşta yaşanacak bir sorun tamir edilmediğinde aşağı kata sızma yapıp hem sizin hem de komşunuzun sağlığını tehdit etmektedir.Bu sebeple pimaş tıkanıklığı sorununun çözümünü ertelemeden Kartal su tesisatçısı ile çalışmaya başlayın. Hem tıkanıklığın yarattığı koku ve hijyen sorunlarınız son bulsun hem de komşularınızla aranız bozulmasın.

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı sorunu mu yaşıyorsunuz. Arayın Kartal su tesisatçısı firmamızı sizin için gider tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirsin. Sağlığınızı tehdit edebilecek bu uygulamadan sizi profesyonel kadrosu ve modern ekipmanları vasıtasıyla kurtaran Kartal su tesisatçısı, gider tıkandı ne yapmalıyım? sorunuza cevap olmaktadır.

Kartal su tesisatçısı, deneyimli, profesyonel, yeni nesil teknolojileri kullanan güler yüzlü ve titiz bir su tesisat firmasıdır. Kartal çevresinde yaşayanlarıntesisat sorunlarına en hızlı çözümü bulabilecekleri tek adres olan Kartal su tesisatçısı, 7/24 hizmet vermektedir.

Yorum yapın

Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Tüm İlçelerine Haftanın Her günü 7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Sıhhi Tesisatcı

Kameralı Su tesisatçısı

Teknoloji muhteşem bir şey. Öyle ki günümüzde her alanda olduğu gibi İstanbul sıhhi su tesisatçısının işlerini de kolaylaştırmakta. Eskiden saatler süren işlemler, teknolojik gelişmeler sayesinde daha kısa bir zamanda ve daha temiz çalışılarak gerçekleştirilmekte. Özellikle ev hanımlarının kabusu olan tıkanıklık açma konusunda teknolojik imkanlar işleri daha kolay yola sokmakta.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? konusunda uzman bir İstanbul su tesisatçısı olarak bilgi vermenin doğru olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi kaleme almak istedik.

SU TESİSAT NASIL YAPILIR

Su Tesisat Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını çoğumuz merak ederiz. Binaya nasıl su geliyor ve binadan atık su nasıl dışarı gidiyor?

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, tıkanan giderlerin açılması anlamına gelen ve ciddi sağlık sorunlarından sizi kurtarabilecek bir işleme verilen addır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş nedir bunun üzerinde durmak gerekir. Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru sistemine verilen addır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo açma konusunda uzman bir firma olan İstanbul su tesisatçısı olarak tıkalı lavabo nasıl açılır? Konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, kalorifer peteklerinin içinin yıkanması, pisliklerden ve tıkanıklıklardan arındırılması anlamına gelmektedir.