Beykoz Su Tesisatçısı

Beykoz su tesisatçısı, Beykoz ve çevresinde su tesisat problemleri yaşayan siz değerli müşterilerimize en hızlı ve profesyonel hizmeti sunan su tesisat firmasıdır. Firma olarak son teknoloji cihazlarla ve profesyonel bir ekiple hizmet vermekte olup tüm su tesisatı sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. Beykoz’da su kaçağı tespiti, su tesisatı tamiri, gider tıkanıklığı açma, pis koku önleme gibi su tesisatı problemleri için Beykoz su tesisatçısı olarak her zaman yanınızdayız.

Su Tesisat nasıl yapılır?

Su tesisatı yapmak için öncelikle bir projelendirme çalışması yapılmalı sonrasında da su gelen ve giden sistemlerinin düzenlenmesi gerekir. Beykoz su tesisatçısı olan firmamız, öncelikle projelendirme çalışmalarında sizlere destek olup su tesisatı nasıl yapılır? Sorunuza en iyi cevabı vermektedir.

Şehirleşmenin en büyük gereksinimi olan su ihtiyacını gidermek için öncelikle belediyelerin çalışmalar yapması sonrasında da binaların bu çalışmalara uygun düzenekler kurması gerekmektedir. Ev ve iş yerlerinde her türlü ihtiyacımız için en gerekli eleman olan su tesisatı, doğru eller tarafından kurulduğunda sorunsuz işlemektedir. İşte biz Beykoz su tesisat firması olarak su tesisatı yapma konusunda uzman ve güvenilir bir firmayız.

Su tesisatı, gelen su ve atık su sistemlerinin düzenlenmesiyle oluşturulur. Bu iki sistem arasındaki bağlantının sağlamlığı ve kaliteli malzeme kullanılması, su tesisat sorunu yaşama riskini en aza indirecektir.

Beykoz su tesisatçısı kaliteli su tesisatı kurulumları için güvenilir bir adres olarak hizmet vermektedir.

beykoz su tesisatçısı
beykoz su tesisatçısı

Sıhhi Su Tesisatçısı( Su Tesisatı )

Sıhhi su tesisatçısı, su tesisatı sorunlarını çözen ekibe verilen addır. Tıkalı boru açma, gider tıkanıklığı, su basıncı sorunları, tıkalı boru açma gibi tesisat problemlerini profesyonel olarak çözen Beykoz sıhhi su tesisatçısı her türlü iş ve işlemleri son teknoloji ekipmanla ve alanında uzman bir ekiple gerçekleştirmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır?

Su kaçağı, ev ve iş yerlerinde en büyük problemlerden biridir. Su tesisatı kurulumundan kaynaklanan hatalar ve uzun süre kullanımdan kaynaklanan aşınmalar yüzünden meydana gelen su kaçakları, Beykoz su tesisatçısı firmamız tarafından yıkmadan ve kırmadan çözülmektedir.

Su kaçakları, suyun yapısına bağlı olarak kaynağı zor bulunan tesisat problemleridir. Su çıktığı noktadan çok uzağa bile kolaylıkla yayılabilmekte, sizi ve komşularınızı rahatsız edecek problemlere yol açabilmektedir. Bu yüzden evde su kaçağı var galiba diye şüphelenmeye başladıysanız bir an önce uzman ekibimiz Beykoz su tesisatçısı firmamızdan destek almalısınız.

Su Tesisat Tamiri

Su tesisatında yaşanan sorunların tamiri için profesyonel bir ekipten destek almalısınız. Özellikle kalıcı çözüm beklentisinde olanlar Beykoz su tesisatı firmamızdan destek almalıdır.

Su tesisatında problem çok sık rastlanan bir durumdur. Su borularında kırılma, deformasyon, su kaçağı, basınç sorunları, gider borusu tıkanıklıkları gibi sorunlarda su tesisatı tamiri ihtiyacı duyabilirsiniz.

Eskiden bu sorunlar kadınların korkulu rüyasıyken günümüzde gelişen teknolojiye paralel olarak eve zarar vermeden su tesisat tamiri gerçekleştirilebilmektedir. Beykoz su tesisatçısı firmamız, termal kameralar ve özel akustik cihazlar ile ve profesyonel bir ekiple çalışmakta olup su tesisatı tamirinde en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Su Basıncı Sorunu

Su basıncı sorunu, şebeke suyunun konutlara taşınması esnasında yaşanan bir problemdir. Bazen binaya gelen basıncın yetersiz olması bazen de katlara farklı basınçlara sahip su çıkması konutlarda kullanımda sıkıntı yaratabilmektedir. Su basıncı miktarı muslukların kullanım amaçlarına göre farklı olmalıdır. Beykoz su tesisatçısı olarak bizler su basıncı sorunlarınızı en kısa sürede ve sorunsuz halletmekteyiz. Binanıza gelen şebeke suyunun evlerinize en uygun basınçla çıkması ve ev içi basınç dağılımının olması gerektiği gibi ayarlanması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Eğer evinizde ya da iş yerinizde su basıncı sorunu yaşıyorsanız Beykoz su tesisatçısı ile en kısa zamanda iletişim kurun. Evinize gelen su basıncının olması gereken miktarlarda olmasını sağlayalım.

Musluklarda suyun debisi kaç olmalıdır?

 • Mutfak musluğunun debisi 9 ila 15 litre/dakika (1/dak) aralığında olmalıdır.
 • Banyo lavabosu musluğunun debisi 4 ila 6 (1/dak) arasında olmalıdır.
 • Duşa kabin musluğunun debisi, 9 ila 15 (1/dak) arasında olmalıdır.

Pis koku sebepleri

Evimde sürekli pis bir koku var ne yapmalıyım? Ya da evdeki koku sorunu nasıl çözülür? Diyorsanız geçici çözümleri bir yana bırakın ve bir an önce Beykoz su tesisatçısı ile iletişime geçin. Evlerde pis kokunun pek çok sebebi olabilmektedir. Tıkalı borular, atık su borularındaki delik ve çatlaklar, uzun süre kullanılmayan kanalizasyon gibi pek çok sebep konutlarda kötü kokuya neden olabilmektedir. Eğer pis kokudan kalıcı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız sorunun kaynağına inilmesi için uzman desteği almalısınız. Beykoz su tesisatçısı olan firmamız, evinizi kırıp dökmeden son teknoloji cihazlar yardımıyla konutlardaki koku problemini çözmektedir.

Su Tesisat Basınç Düşürücü

Su tesisat basınç düşürücü, şebeke suyunu konutlarda kullanım için uygun basınç seviyesine getirmeye yarayan cihazlardır. Bu cihazlar, apartman girişlerine ve daire girişlerine takılıp su basınçlarını ayarlayan ve bu sayede oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçen cihazlardır. Beykoz su tesisatçısı olan firmamız su tesisat basınç düşürücü kurulumu için de en iyi hizmeti vermektedir. Bu sayede sizi olası su baskınlarından ve tesisat arızalarından kurtarmaktadır.

Su Sayacı Nedir?

Su sayacı, evlerin, iş yerlerin ve toplu alanların su kullanım miktarlarını metre küp cinsinden hesaplayıp faturalandırılmasını sağlayan cihazlardır. Su sayacı arızalarında ilk adresiniz, Beykoz su tesisatçısı olmalıdır.

Tıkalı Lavabo açma

Tıkalı lavabolar, hem görüntü açısından, hem kullanım açısından hem de sağlık açısından oldukça büyük bir sorundur. Hepimiz zaman zaman bu sorunla karşılaşmışızdır. Ne zaman ki tıkalı lavabo sorunu sık tekrarlanmaya başladı o zaman kalıcı çözüm aramanın vakti gelmiş demektir.

Tıkalı lavabo açmak için öncelikle sorunun kaynağının ne olduğunu bilmek lazımdır. Bunun için öncelikle lavaboların tıkanma sebepleri nelerdir? Sorusuna cevap bulunmalıdır.

Lavaboların tıkanma sebepleri

 • Tabaklardaki yemek artıkları
 • Meyve ve sebzeleri yıkarken çıkan kumlar
 • Yemek yağları
 • Lavabo giderinin gerekli eğime sahip olmaması
 • Giderin çökmesi
 • Giderdeki borularda olan yıpranmalar
 • İnşaat halinde yapılan hatalar
 • 90 derece dirseklerin kullanılması da eğim sorunu yaratabilir

Beykoz su tesisatçısı firmamız, tıkanan lavabolarınızı sebebi ne olursa olsun kolaylıkla açmakta ve tüm işlemleri etrafı kirletmeden gerçekleştirmektedir.

Kalorifer ve Petek Temizliği

Tüm kış yanan doğal gaz ve kömür, peteklerde çeşitli atıklar bırakmakta ve bunlar hem ısı kalitesini düşürüp hem de faturaların yüklü gelmesine neden olmaktadır. Kalorifer ve petek temizliği, 2 yılda bir yapılması tavsiye edilen bir uygulamadır. Beykoz su tesisatçısı olarak biz kalorifer ve petek temizliğinizi en iyi şekilde yapıp hem sizin hem de ülkemizin enerji kaybının önüne geçmekteyiz.

Kalorifer ve petek temizliği havlupan çıkartılarak yapılmakta ve son olarak da kimyasal yıkama ile 2 sene peteğin korunması sağlanmaktadır. Beykoz su tesisatçısı firmamız kalorifer ve petek temizliğini titiz ve dikkatli bir şekilde yapan güvenilir ve profesyonel bir firmadır.

Pimaş Tıkanıklığı açma

Beykoz su tesisatçısı, pimaş tıkanıklıklarını da diğer tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi titiz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Pimaş borularının tıkanma nedenleri arasında tuvalete atılan peçete, bez vs maddeler, boruların kalitesiz oluşu ve gerekli eğime sahip olmayışı gelmektedir. Pimaş borularının tıkanması durumunda bireysel çabalar işe yaramayacaktır. İşi uzmanına bırakmak daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Beykoz su tesisatçısı, pimaş borusu tıkanıklığı sorununuzda da size en iyi desteği verecektir.

Gider Tıkanıklığı Açma

Giderler, su tesisatının önemli bir parçasıdır. Atık suyun sağlıklı bir şekilde atılması için giderlerin randımanlı çalışması gerekmektedir. Beykoz su tesisatçısı olarak biz, gider tıkanıklığı açma konusunda da her zaman yanınızdayız.

Gider tıkanıklığı nasıl açılır?

Gider tıkanıklığı kimyasallarla açılamayacak kadar büyük bir durumdaysa bunun için uzman desteği almanız gerekmektedir. Beykoz su tesisatçısı, robotla gider açma yöntemi ile banyonuzu ya da mutfağınızı kırmadan en kolay ve hızlı şekilde giderlerinizin açılmasını sağlamaktadır.

Beykoz su tesisatçısı, tıkalı lavabo açma, gider tıkanıklığı, kalorifer petek temizliği, su tesisat tamiri, su basınç sorunları gibi tüm su tesisatı problemlerinde 7/24 yanınızda olan profesyonel bir firmadır.

Yorum yapın

Hizmetlerimiz

İstanbul Anadolu Yakası Tüm İlçelerine Haftanın Her günü 7/24 Saat Ulaşabileceğiniz Sıhhi Tesisatcı

Kameralı Su tesisatçısı

Teknoloji muhteşem bir şey. Öyle ki günümüzde her alanda olduğu gibi İstanbul sıhhi su tesisatçısının işlerini de kolaylaştırmakta. Eskiden saatler süren işlemler, teknolojik gelişmeler sayesinde daha kısa bir zamanda ve daha temiz çalışılarak gerçekleştirilmekte. Özellikle ev hanımlarının kabusu olan tıkanıklık açma konusunda teknolojik imkanlar işleri daha kolay yola sokmakta.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? konusunda uzman bir İstanbul su tesisatçısı olarak bilgi vermenin doğru olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi kaleme almak istedik.

SU TESİSAT NASIL YAPILIR

Su Tesisat Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını çoğumuz merak ederiz. Binaya nasıl su geliyor ve binadan atık su nasıl dışarı gidiyor?

Gider Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklığı açma, tıkanan giderlerin açılması anlamına gelen ve ciddi sağlık sorunlarından sizi kurtarabilecek bir işleme verilen addır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma konusundan önce pimaş nedir bunun üzerinde durmak gerekir. Pimaş, küvetle kanalizasyon arasındaki boru sistemine verilen addır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkalı lavabo açma konusunda uzman bir firma olan İstanbul su tesisatçısı olarak tıkalı lavabo nasıl açılır? Konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirmek istedik.

Kalorifer Petek Temizliği

Kalorifer ve petek temizliği, kalorifer peteklerinin içinin yıkanması, pisliklerden ve tıkanıklıklardan arındırılması anlamına gelmektedir.